TÜM ASİT ÇEŞİTLERİ UZMAN KULLANIMI İÇİNDİR.

Müşteriler; ürün veya ürünlerin profesyonel kullanım amaçlı olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini, ürün kullanımı sonucu oluşabilecek durumlar için SATICIYI sorumlu tutamayacağını kabul ve beyan eder.

ALICI sitede satılan profesyonel kullanım (uzman doktor- güzellik uzmanı-profesyonel kullanıcı-ar ge-deney-) için satılan ürünleri uzman uygulaması amacıyla alır.

internet sitemiz ve şirketimiz uygulama sonunda oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bio Ecza Deposu İlaç Laboratuvar Teknoloji A.Ş : 

18 yıl önce Doğal Ürünler ve kozmetik dağıtımı alanında hizmet vermeye başlayan  Depomuz her geçen gün ürün çeşitlerine yenilerini eklemiştir.

Cilt Bakım ürünleri, TCA Kimyasal Peeling, Laktik Asit, Glikolik Asit, Mandelik Asit ve Kişisel bakım ürünleri dağıtımı yapılmaktadır.

2009 yılından bu güne : 
TCA Kimyasal Peeling Setleri, Bitkisel Peeling Setleri, Glikolik Asit ve Laktik Asit  gibi Cilt ürünleri Online Satış Sitelerine, Kozmetik Sektörüne ve Köklü Eczanelere Depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Sitemiz üzerinden Online Kredi kartı ya da Tüm Banka Atm kartları ile siparişinizi verebilirsiniz.
Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Taksit imkanı sunulmaktadır. Tüm Siparişlerde Kargo ücretini Depomuz ödemektedir.

Uyarılar & Önlemler:  

Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği  öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır.

Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz.

Ürünler Uzman Kullanımı içindir. Gelişim çağını tamamlamamış kişiler, Hastalar, Hamile kadınlar ve Cilt sorunu olanlar TCA Ürünlerini Kullanamazlar.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürünün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız.

Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Add to cart